Fejohet Rita Ora? Unaza me diamant ia merr gjithë vëmendjen në Met Gala

Të hënën është mbajtur mbrëmja prestigjioze Met Gala, në të cilën kanë marrë pjesë yje të shumtë ndërkombëtarë.


Pjesë e kësaj mbrëmje nuk kishte si të mungonte edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora.

Reklamë

Ajo u shfaq me të dashurin e saj, Taika Waititi.

Të kuruar deri në detajin më të vogël, ajo çfarë ra në sy të medieve dhe paparacëve ishte unaza e diamantit që kishte Rita në gishtin e fejesës.