Fero ka dy fjalë pas lajmit se po bëhet baba: Më keni ofendu

Fero ka diçka për të thënë pas lajmit se po bëhet baba për herë të parë.


Reperi Fero dhe partnerja e tij Arbenita Ismajli po bëhen prindër për herë të parë.

Lajmi u bë i ditur menjëherë pasi çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni shumë private, me të ftuar më të dashurit e tyre.

Menjëherë pasi dolën fotografitë e para në mediet rozë, Arbenita nxori disa fotografi me barkun e rrumbullakosur, ku edhe e konfirmoi shtatzëninë.

Së fundi ishte Fero ai që reagoi pak kohë para se ta marrë epitetin baba, duke thënë se “baba” është qysh moti.

“Media mkeni ofendu Fero do të behet Baba??? Unë moti jom Baba”, ka shkruar ai.