Fero takohet me Getin – a po përgatisin diçka?

Dy reperët e njohur të skenës muzikore, Fero dhe Ghetto Geasy, janë takuar në kryeqytetin shqiptar, Tiranën.


Fotografinë e ka publikuar në rrjetin social reperi Fero, me përshkrimin “Paparazzi”.

Ende nuk dihet nëse ata janë takuar për ndonjë bashkëpunim në të ardhmen, apo thjesht është takim mes miqësor.

Fero kohë më parë kishte pranuar se do të dëshironte që të bashkëpunonte me Ghetto Geassyn pasi e sheh atë si më të mirin.

 

View this post on Instagram

 

Paparazzi ?? @ghettogeasy

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on