Fjolla publikon një moment romantik me partnerin, merr vëmendjen edhe me elegancën

Fjolla Morina po e kalon mbrëmjen e lumtur krah partnerit.


Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është duke e shijuar në maksimum lidhjen e re të dashurisë me Fisnik Sylën, shkruan lajmi.net.

Në fillim pati komente të ndryshme, edhe nga ato negative, mirëpo Fisniku ka sqaruar gjithçka nëpërmjet një postimi dhe tregoi po ashtu se është i dashuruar marrëzisht në këngëtaren.

Tani ata nuk po ndahen nga njëri-tjetri dhe po i shohim gjatë gjithë kohës bashkë. Së fundmi Fjolla e ka publikuar një imazh ku shihet në një moment romantik me Fisnikun, e vëmendjen e mori edhe me veshjen që ka zgjedhur.

Këngëtarja duket elegante dhe tejet joshëse.