Françeska Jaçes ia djegin “Range Roverin”

Përfshihet nga flakët një automjet në Vlorë.


Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 21:04, në lagjen “ Pavarsia”.

Bëhet fjalë për një makinë tip “Range Rover”, në pronësi të modeles së njohur Françeska Jaçe, që është djegur pjesërisht.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 29.03.2021, rreth orës 21:04, në lagjen “ Pavarsia”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht një mjet i markës “Range Rover”, në pronësi të shtetases F. J., banuese në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit