Futbollisti i njohur kosovar i jep fund beqarisë, u martua me këtë bukuroshe

Futbollisti i njohur shqiptar i ka dhënë fund beqarisë.


Emir Lenjani dje i dha fund beqarisë pasi lidhi kurorë me të dashurën që ishte në lidhje qe disa vite.

Të ftuar në dasmë ishin disa futbollistë familjarët dhe shokët e ngushtë që ta bëjnë sa më të paharruar natën për futbollistin e kombëtares shqiptare.

 

View this post on Instagram

 

Last day in ??♥️? #Mexico #Elhamdulilah

A post shared by Ermir Lenjani (@lenjaniermir) on

Në rrjete sociale është duke qarkulluar një fotografi ku mund të shohim Emirin me bashkëshorten e saj emri i së cilës mbetet ende i pa identifikuar.