Genc Prelvukaj me pranverën sjell ‘Lulet e Bores’

Këngëtari, sapo ka publikuar këngën më të re.


‘Lule e Bores’,  është kënga të cilën këngëtari e lansoi  në kanalin zyrtar të tij në ‘Youtube’.

Tekstshkrues dhe producent i këngës është vet Prelvukaj, derisa në kitarë luan Astrit Stafa e në violinë Taulant Rruci.

Si çdo këngë tjetër e Gencit, edhe kjo pritet të pëlqehet mjaftë shumë në public.