Guerili mbërrin në shtëpi, pamje nga pritja

Dy ditë pasi u bënë prindër për herë të parë, Ermira dhe Gold AG ia kanë mësyrë shtëpisë për të parën herë me djalin.


Ka qenë reperi ai që ka postuar një fotografi në rrjete sociale përpara klinikës gjinekologjike.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

Më pas, Ermira ka publikuar një fotografi nga mikpritja në shtëpi me buqetën me lule.

Jetë të gjatë Guerilit!