I shfaqen simptomat e koronavirusit, Heidi Klum thotë se nuk ia bënë testin

LOS ANGELES, CALIFORNIA - OCTOBER 20: Heidi Klum attends 2018 From Paris With Love Children's Hospital Los Angeles Gala at L.A. Live Event Deck on October 20, 2018 in Los Angeles, California. (Photo by Greg Doherty/WireImage)

Heidi Klum shpreson se ka vetëm ftohje, pasi i janë shfaqur simptomat e virusit.


Heidi Klum është përpjekur të testohet për COVID-19, por nuk ka pasur sukses, shkruan CNN.

Klum, 46 vjeç, mungoi në “America’s Got Talent” këtë javë, pasi thuhej se vuante nga një ftohje e zakonshme.

Por, përmes një storie në Instagram, modelja thotë se është përpjekur të testohet për koronavirus tek dy mjekë të ndryshëm, por rezultoi pa fat.

Klum tha se simptomat e saj përfshijnë të dridhura, ethe, kollë dhe hundët me erë të keqe.

“Unë thjesht nuk ndihem mirë, kështu që unë kam qëndruar në shtëpi për të mos infektuar njerëzit e tjerë,” tha ajo.

Modelja shtoi “Qëndroni të sigurt të gjithë. Qëndroni në shtëpi nëse nuk ndiheni mirë”.