Irkenc Hyka publikon këngën e re “Maria”

Artisti dhe kompozitori nga Shqipëria, Irkenc Hyka, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.


“Maria” mban titullin kënga e re, të cilën e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar vet Hyka, kurse për miksimin dhe masterizimin është kujdesur JoJo.

Videoklipi atraktiv e i veçantë i është besuar produksionit nga Shqipëria, Max Production.

Projektin tashmë e gjeni të plotë në kanalin e këngëtarit në platformën YouTube.