Janë ndarë, por me këtë veprim Loredana tregon se sa i rëndësishëm është Mozzik për të

Loredana befasoi të gjithë me veprimin që e bëri për Mozzikun.


Mozzik dhe Loredana kanë qenë shumë të komentuar javët e fundit, për shkak të ndarjes së papritur, shkruan lajmi.net.

Reperja përmes një postimi e kishte konfirmuar ndarjen nga Mozzik, por së fundi ajo tregoi se ai është shumë i rëndësishëm për të.

Reperja publikoi një varëse, në të cilën gjenden inicialet H dhe M dhe një kryq, pra H për vajzën Hanën dhe M për Mozzikun.

Fotografia e Loredanës është fshirë menjëherë nga Instagrami i saj.