Jo një, por Albatrit Muçiqi po sjellë disa këngë të reja

Këngëtari i njohur Albatrit Muçiqi është në finalizimin e këngëve të reja.


Këngëtari që i ka munguar ndjekësve të tij, muzikën po e merr serish më seriozisht dhe ka nisur punën në këto projekte të reja, shkruan Reporteri.net.

Emisioni ‘SHOW TIME’ mëson se Albatriti nuk ka punuar vetëm në një, por, në disa projekte, e që do të publikohen njëra pas tjetrës, gjatë këtij viti, shkruan Reporteri.net. Për detajet, ndiqeni videon e mëposhtme:

 ‘SHOW TIME’, është emision i show-bizit, prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ për RTV Dukagjini, që shfaqet çdo të shtunë, prej orës 19:30.