Justin Bieber dhe Hailey vizitojnë Kishën në Los Angelos

Justin Bieber dhe gruaja e tij Hailey morën pjesë në një shërbim të kishës në mbrëmje në Los Angeles të mërkurën.


Sensacioni 27-vjeçar i muzikës pop, i cili ka qenë i hapur në lidhje me krishterimin e tij të devotshëm gjatë viteve, dha një performancë emocionuese gjatë adhurimit në Kishë, shtëpinë e tij shpirtërore që nga ndërprerja e lidhjeve me Kishën e diskutueshme Hillsong, transmeton lajmi.net.

Pas shërbimit, Justin dhe Hailey u panë duke dalë nga Kisha me një truprojë dhe ekuipazhin e tyre të ngushtë.

Hailey, e cila u martua me këngëtarin e ‘Baby’ në vitin 2018, tregoi një figurë të rastësishme në një palë xhinse me bel të lartë dhe një bluzë të zezë të prerë. Ajo e vazhdoi dukjen e saj me një xhaketë lëkure të zezë.

Modelja, 24-vjeçare mbante gjërat e domosdoshme në një qese të gjelbër të ndritshme Bottega Veneta që e mbante të futur nën krah ndërsa ecte.

Flokët e saj të artë bionde ishin modeluar prapa kokës dhe pjesën më të madhe të fytyrës e mbante të mbuluar me një maskë të zezë.

Justin, duke vendosur të shkonte pa një maskë fytyre për pjesëmarrjen e saj në Kishë, kishte në një këmishë të bardhë që e mbante të zbërthyer.

Vendasi nga Kanadaja përfundoi veshjen me një palë pantallona gri dhe atlete Nike, teksa me krenari shfaqi kokën e tij të sapo rruar të cilat i kishte shndërruar në dreadlocks që u bën të diskutueshme.