Kendall dhe Kourtney, “çmendin” ndjekësit

Kudo që shfaqen bashkë marrin vëmendjen e botës.

Motrat Kardashian dhe Jenner janë të njohura tashmë për shoqërinë e tyre por edhe linjat e tyre trupore si dhe bukurinë që posedojnë, shkruan Reporteri.net

Bukuroshet gjithmonë ja dalin të tërheqin vëmendjen e fansave të tyre.

E kësaj radhe , bukuroshja Kendall Jenner, së fundi ka publikuar një fotografi mjaftë provokuese në ‘Instagram’ .

Bashkë me bukuroshen Kortney Kardashian ato kanë pozuar para pasqyrës teksa shihen gjysmë të zhveshura, e ku nuk i kanë lënë vend imagjinatës.

 

View this post on Instagram

 

sunday’s for the girls

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on