Këngëtari ‘Flori’ lansoi këngë e re me titull “Ilusion”

Reperi Kosovar me nofkën Flori, i cili jeton në Zvicërr, ka lansuar këngën e re me titull “ Ilusion”.


Kënga deri më tani është përkrahur në masë të madhe nga fansat e artistit, ku për pak minuta ka arritur mijëra klikime.

Më poshtë mund ta ndiqni këngën dhe videoklipin.