Këngëtarja e njohur kosovare bëhet nënë, e pagëzon fëmijën me një emër të padëgjuar më parë

Ka sjellë në jetë një djalë Artistja e njohur shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, Gjira Kajtazi sot u bë nënë për herë të parë.


Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Maël.

Këtë lajm të gëzueshëm artistja e ka bërë të ditur përmes Instagramit, ku ka shkruar një dedikim të veçantë për foshnjen e posalindur: “Ky është momenti që ka ndryshuar jetët tona.

Mirë se na erdhe Maël Ibrahimaj”, ka shkruar artistja krahas fotografisë së bukur në Instagram me partnerin dhe foshnjen.