Këngëtarja shqiptare e shpreh hapur fiksimin për Ylli Limanin: Sikur të martoheshim

Inis Neziri është këngëtarja nga Shqipëria e cila javë më parë fitoi çmimin e parë në Festivalin “New wave” në Rusi.


E ftuar në emisionin radiofonik “MCN Radio”, moderatorja Dasara u shpreh se do dëshironte që Inisi dhe Ylli të martoheshin bashkë.

“Ah sa bukur”, u shpreh Inisi ndërsa Dasara tha se e njihte Yllin e do të bisedonte me të.Këngëtarja u shpreh e gatshme të ishte e ftuar në studio me Yllin dhe pas kësaj këndoi live këngën e tij “Harrom”.