Këto janë fytyrat publike që agjërojnë

Kanë kaluar 7 ditë qëkur ka nisur muaji i shenjtë i Ramazanit.


Në këtë muaj shumë të dashur për besimtarët muslimanë, ka agjërues edhe në mesin e fytyrave publike, shkruan Reporteri.net.

Emisioni ‘SHOW TIME’ ua sjell VIP-at të cilët agjërojnë, madje për disa nga ta, s’do t’i shkonte mendja askujt që agjërojnë, për shkak të paraqitjeve të tyre.

Cilët janë fytyrat e njohura që agjërojnë, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në ora 19:30 në RTV Dukagjini.

/Reporteri.net