Kida vjen me fotografi të reja, pozon në bikini dhe fustan transparent

Këngëtarja Orhidea Latifi-Kida mbrëmë ka qenë për të performuar në Vjenë së bashku me reperin, Ledri Vula.


E njëjta duket se po e shijon qëndrimin atje, gjersa ka publikuar për fansat disa fotografi atraktive.

Reklamë

Ajo është shfaqur në top formë në një palë bikini ngjyrë portokalli, e një fustani të bardhë transparent.

Flokët rozë dhe pozat tërheqëse nga një jaht kanë bërë që të komentohet e të marrë reagime të shumta pozitive.

Mijëra pëlqime krahas postimit janë grumbulluar menjëherë pak minuta pas publikimit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)