Kim Kardashian “lë pa frymë” ndjekësit e saj në instagram

Kim Kardashian ka lansuar bashkëpunimin më të ri me Carolina Lemke në një set të ri fotografik me disa vajza që nuk dallonin shumë nga ylli amerikan.

Modelet nuk dallonin shumë nga Kim pasi përpos veshjes së njejtë edhe linjat e tyre trupore janë pothuajse të njejta, transmeton Reporteri.netKim Kardashian dhe Carolina Lemke kanë lansuar koleksionin e syzeve që ka lënë ndjekësit e saj të konfuzuar./Reporteri.net/