Kim Kardashian pozon edhe në pompë të benzinës

Kim Kardashian ka ndaluar në një pompë të benzinës ndërsa ka pasur një fustan të Versace veshur, me të cilin ishte parë edhe në dasmë të reperit “the Chance the Rapper”.

Ajo për pak sa nuk e kishte humbur këtë dasmë pasi ishte vonuar.

Kurse duket se ajo ishte vonuar në karburant, pasi ishte ndalur për të mbushur naftë makinën e saj në Calabasas të Kalifornisë.

Pasanikja 38-vjeçare është dukur me të vërtetë bukur në një fustan ngjyrë të kaltër dhe vjollcë të punuar, para se ajo ka treguar trupin e saj të bukur.