Kishte bërë një tatuazh për të, ky është ish i dashuri i Beatrix Ramosaj

Pas futjes në shtëpinë e Big Brother Vip, Beatrix Ramosaj është shndërruar në emrin më të lakuar të showbizit.

Historia e saj e dashurisë me aktorin e humorit, Donald Veshaj, është tema më e përfolur momentalisht.

Kujtojmë se Donaldi kishte lënë një histori pezull me moderatoren e njohur Bora Zemani, dhe trekëndëshi i krijuar Donald-Bora-Beatrix e vuri këngëtaren në qendër të vëmendjes.

Por, para se të niste lidhjen me ishin e shoqes së saj, Beatrix Ramosaj ka pasur një tjetër lidhje të përfolur me Ervi Cenollin.

Çifti kanë qenë të lidhur për tre vite, madje Beatrix i kishte dedikuar edhe një tatuazh me mbishkrim “Forever”.

Por, Triksa ende akoma e kësaj dite nuk ka shpjeguar arsyet pse i dha fund lidhjes me ish-të dashurin e saj, që thuhet që ka qenë banakier.