Koha kur Bora Zemani ishte pjesë e serialit “O sa mirë”, vështirë se do ta njihni

Bora Zemani padyshim është emri më i përfolur në media kohët e fundit, e krejt kjo për shkak të lidhjes që ajo ka pasur me aktorin, Donald Veshaj, njëherit tani dhe banor në shtëpinë e Big Brother VIP.

Por, ndonëse gjithmonë e kemi parë si prezantuese, Zemani vite më parë ka pasur një rol edhe si aktore, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Zemani në vitin 2016 ishte paraqitur në një nga episodet e serialit komik “O Sa Mirë”, që ka qenë në atë kohë shumë i shikuar.

Por, në fotografitë e publikuara, vihet re qartë ndryshim i madh në fytyrë./Reporteri.net/