Kourtney Kardashian feston 42-vjetorin e lindjes me një dhuratë romantike nga i dashuri

“Tulipanët dhe Gardenia janë lulet e mia të preferuara”, tha ylli i Keeping Up with the Kardashians për dhuratën e menduar.


Për nder të ditëlindjes së saj të 42-të të dielën, ylli i Keeping Up with the Kardashians mori një numër urime të dashur nga familja e saj e famshme, si dhe nga i dashuri Travis Barker, shkruan People.

Përpara ditës së saj të madhe, ylli televiziv tregoi një aranzhim me lule romantike nga muzikanti Blink 182. E përbërë nga “lulet e saj të preferuara”, pamja përfshinte një aranzhim më tradicional në tokë, si dhe një seri lulesh individuale të pezulluara në ajër.