“Kujdes mos ia jep askujt..”, Romeo zbulon mesazhin e fundit që i kishte dërguar Donaldi

Kohë pas kohe, Romeo Veshaj përdor llogarinë e Instagram-it të vëllait të tij, Donaldit, i cili ndodhet brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Madje, nuk mungojnë edhe postimet që ai ia bën, duke i marrë nga telefoni po i Donaldit, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Tani, përmes një video të publikuar në Instagram, Romeo ka zbuluar audio-t që Donaldi ia kishte dërguar para se të futej në Big Brother VIP.

Gjatë këtyre audio-ve, Donaldi ia tregon atij password-in e Instagram-it, derisa e porositë të mos ia tregojë askujt, dhe të mos e lërë askënd ta përdor.