Kujt po i thotë Emi ‘Kthehu prap’?

Se kanë një talent në muzikë, e ka treguar. Këngëtarja bukuroshe, Emi, ka lansuar një projekt të titulluar ‘Kthehu prap’. Ky projekt është realizim i Bini Diez dhe u finalizua me klip nga XL Films. Mirëpo, ky s’do jetë projekti i saj i vetëm, pasi, së shpejti do vijë edhe me këngë të reja. ShpërndajeTweet