Kur e ke babin si shok, Dua Lipa zbulon raportet e Dukagjinit me të dashurin e saj

Këngëtarja e mirënjohur Dua Lipa ka kohë prej kur ka bërë publike lidhjen e saj me të dashurin Isaac Carew, ndërsa askush nuk e ka ditur raportin e të dashurit të saj me babain e Duas, Dukagjin Lipa.

Se ata kanë raporte të mira dhe janë shumë të afërt me njëri-tjetrin, e ka dëshmuar vetë babai i Duas ai i cili ka bërë publike një fotografi bashkë me të dashurin e Duas.

Në këtë fotografi ata duken shumë të afërt, ku me këtë rast Dukagjin Lipa edhe e ka uruar atë për librin e recetave ushqimore që ka botuar!