Kush ia theu zemren? Zbulon Enca në Instastory

Njëra ndër femrat më të sukseshme shqiptare është edhe Enca Haxhia, e cila dallohet për talentin në muzikë, e po që vlerësohet pë lirëshmërinë që ka me publikun.


25 vjeçare ndanë kohën e saj edhe për të ndarë shkrime me ndjeksit e saj për të qenë afër tyre dhe më transaprente.

Bukuroshja ka postuar InstaStory ku ka shkruar pa fshehur fare: “Sa mirë është kur nuk je i dashuruar”, bashkangjitur me disa emoji të qeshur, ndoshta po tregon se është larguar nga dikush dhe është më mirë pa qenë në lidhje dhe po i dërgon sinjale?

Artistja postoi dhe një pyetësor për fansat ku shkruan: “Si është më mirë? , I/e dashuruar – më rehat pa dashuri”, dhe fansat po që e kanë përkrahur duke votuar 58 për qind se “më rehat pa dashuri”.

Ajo ka vazhduar prap ku ka postuar një pjesë të këngës së saj “Ciao”, e cila thotë “Kena tona po nuk kena dashni”.

Enca ka vendosur ta përmbyll këtë pjesë duke shkruar: “Me rëndësi të dashurojmë veten çdo ditë e më shumë”, me këto po që tregoi goxha shumë mbi ndjenjat e saj ku shihet të jetë zemër thyer duke lënë shumë pikëpyeje po që artistja e ka mohuar çdo herë se është në lidhje por që duket se nuk është ashtu e po që mbetet për tu parë.