Ky ishte postimi i fundit i menaxherit të Azet në rrjete sociale

Menaxheri i reperit të njohur kosovar, Azet, ka ndërruar jetë në një aksident që ndodhi në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.


Zvierani me prejardhje truke, ishte menaxher i reperit Azet dhe atij Mero. Dyshohet se shkak i aksidentit mund të jetë shpejtësia e lartë.

Të tjerët atë e përshkruajnë si një person të afërt i cili ishte edhe një menaxher shumë i mirë, shkruan lajmi.net.

I ndjeri Sefa Kaya ishte aktiv në rrjete sociale dhe postimi i tij i fundit ka qenë kjo fotografi.