Ky yll botëror i kërkoi numrin Valdrin Sahitit

Stilisti nga Kosova Valdrin Sahiti i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, ka treguar se ka komunikuar edhe me yje të rangut botëror, si përshembull reperen e famshme, Cardi B.


Sahiti tha se fillimisht Cardi kishte komentuar në faqen zyrtare të atelies, gjersa më pas kishte kërkuar nga stafi numrin personal të Valdrinit.

“Më pas më ka shkruar direkt në WhatsApp! ‘Ishte shaka apo e vërtetë’ – Pastaj kur fola me çunat dhe gocat në punë, më thanë: Ajo është Cardi”, dhe ishte shumë mirë te bisedoja me të”, ka thënë ndër të tjerash Valdrin Sahiti.