Kylie Jenner konfirmon shtatzëninë në rrjete sociale përmes një videoje

Ylli televiziv ka dhënë lajmin se ajo tashmë është shtatzënë.


Kylie Jenner njihet si një ndër femrat më të dëshiruara në botë.

Reklamë

Ajo shpesh herë ndan pamje në rrjete sociale ku thekson linjat trupore përmes veshjeve të ndryshme.

Tash e disa kohë u përfol se Kylie ishte aktualisht shtatzënë me fëmijën e saj të dytë dhe baba ishte Travis Scott.

Këto thashetheme ajo nuk i konfirmoi apo mohoi deri më sot kur postoi videon në Instagram duke konfirmuar shtatzëninë e dyte.

Kylie në video shihen që nga hapat e parë të shtatzënisë e deri në formësimin e barkut të saj

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)