Labi publikon pamje nga shtëpia e tij luksoze

Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, ka postuar një imazh brenda shtëpisë së tij. Ky imazh i rrallë nga këngëtari u komentua dhe u pëlqye shumë nga ndjekësit e tij.


“N’shpi tuj mendu kah me ia mbajt…🥂🕊🌹🕊”, shkroi Labi krahas kësaj fotografie.

Kujtojmë se, Labinot Tahiri ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.