Lajm i bujshëm – Adele ndahet nga bashkëshorti

Këngtarja, Adele dhe bashkëshorti i saj, Simon Konecki kanë vendosur t’i ndajnë rrugët.


Në një deklaratë për ‘US Weekly’, ekipi i Adeles ka treguar që këngëtarja do të ndahet nga partneri i saj.

Çifti i njohur ka gjashtë vite që ishin bashkë dhe dy vite që ishin të martuar.

Ndarja e tyre i ka çuditur të gjithë pasi qifti njiheshin për romancën që kishin mes tyre.

Për Simon Konceki, kjo ishte martesa e dytë, ndërsa për Adelen e para.