Linda Halimi ka befasuar të gjithë, vetëm pak ditë pasi u bë nënë

Muajin e kaluar këngëtarja e njohur nga Kosova, Lindita Halimi, së bashku me partnerin e saj reperin Big D, u bënë prindër për herë të parë. Vogëlushen e tyre vendosën ta quanin Kaimana.


Pas kësaj kohe Linda arriti t’i rikthej linjave të saj trupore. E Përveç linjave, Linda është rikthyer edhe me perfomrmancat, ajo ka sjellë disa imazhe në llogarinë e saj në Instagam nga mbrëmja e kaluar.

Në një fustan të zi dhe të shkurt të kombinuar me taka të kuqe, Linda ka habitur me format teksa u shfaq mjaft elegante.


Kujtojmë që Linda jeton prej vitesh në Amerikë ku edhe po zhvillon karrierën.