Loredana e Mozzik si në filmat aksion, ia shkrepin alltisë ‘rafall’

Loredana dhe Mozzik kanë rrezikuar me videon e fundit.


Loredana dhe Mozzik janë nga çiftet më të përfolura në estradën shqiptare si për muzikë ashtu edhe për jetën private.

Reperja minuta më parë në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë një video ku shihet bashkë me burrin duke shkrepur me armë në shenjë.

 

View this post on Instagram

 

Bonnie und Clyde Tour im März! @mozzik

A post shared by Loredana (@loredana) on

Sa i përket muzikës dyshja janë shumë aktiv me projekte muzikore brenda muajit çifti ka lansuar një seri projektesh të cilat po pëlqehen shumë nga publiku.