Loredanën dhe Zunën nuk i ndalë as koronavirusi, kalojnë pasditen së bashku

Loredana dhe Zuna nuk po ndahen nga njëri-tjetri. Loredana Zefi dhe reperi Zuna janë përfolur për një lidhje të mundshme.


Ani pse e mohuan një gjë të tillë, kohët e fundit u publikua një video e një çifti duke u puthur dhe supozohej se janë po ata dy.

Tani, derisa kudo është gjenje e jashtëzakondshme, as ky fakt nuk i ka ndalur që ta kalojnë pasditen së bashku.

Ishte Loredana ajo e cila i ka publikuar disa inazhe në Instatory, ku shihet në shoqëri të reperit.