Luana ndryshon komplet stilin, shfaqet pa grim

Jemi mësuar ta shohim seksi dhe me grim.


Por Luana Vjollca ka ardhur me një pamje tërësisht tjetër sonte ku ka vendosur ta postojë një fotografi ku shihet pa grim.

Luana ka marrë kryesisht komente pozitive për këtë foto, por edhe komente qesharake si ai i një komentuese; “fshije se po të kap mësyshi”.

 

View this post on Instagram

 

.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ndryshe, Luana sapo ka lansuar këngën e saj më të re me Danin, “Sonte” një këngë që ka arrit më shumë se 800 mijë klikime.