Luana Vjollca bie pre e një mashtrimi, e prezanton veten si Kylie Jenner shqiptare

Erich Tabach është personazhi i famshëm i cili ngacmon të famshmit tjerë nga e gjithë bota.


E kësaj radhe ai ka zgjedhur edhe shtetin shqiptar duke selektuar moderatoren dhe këngëtaren Luana Vjollca, shkruan GazetaBlic.

“Le të prodhojmë” janë fjalët që Tabach i shkruan moderatores shqiptare, e cila ka vendosur dhe t’i përgjigjet duke e pyetur se si?

Por në episodin e radhës do shfaqet më shumë biseda që ata dy kanë zhvilluar ku Luana Vjollca prezanton veten edhe si Kylie Jenner shqiptare ku Tabach ngelet i habitur.