Luana Vjollca publikon klipin “Pa panik” e realizuar me telefon

“Pa panik” është një prej shprehjeve aktuale në gjithë botën kur po kërkohet qetësi në situatën që po përballemi Covid-19.


E mesa duket Luana kështu e kishte menduar të quhej projekti i saj i ri, i realizuar para pak kohësh.

Ndërsa klipi i saj është xhiruar me telefon dhe tashmë ka dhënë premierën në YouTube./Prive.al