“Ma ka marrë zemrën”, Dj Dagz bën deklaratën e fortë për Einxhel Shkirën

Një çift tjetër brenda shtëpisë së Big Brother VIP është Dj Dagz dhe Einxhel Shkirën.

Ajo dhe Dagz ka dy javë që kanë dhënë puthjen e tyre të parë, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Në një klip të dhënë sot për raportin e tyre, Dagz bëri daklarata të forta për Einxhel Shkirën.

“Einxhel realisht ma ka marrë zemrën, dhe po ndjehem shumë shumë mirë me të. Tani jam shumë mirë. Pavarësisht se s’më ka thënë të dua, unë shoh veprimet e saj dhe ajo më mjafton”, tha Dagz./Reporteri.net/