“Ma ka marrë zemrën”, Flori flet për herë të parë për vajzën misterioze

Flori Mumajesi prej disa kohësh mbizotëron tregun muzikor dhe shpeshherë është edhe i gatshëm të flasë me fansat e tij.


Së fundmi, Flori ka treguar se ka shkuar të bëjë një vizitë mjekësore.

Madje si rrallëherë, ai ka treguar se në fakt është dikush që i ka marrë zemrën dhe sipas Florit, doktoresha i ka gjetur vetëm shkronjën e parë të emrit të këtij personi.

“Doktoresha nuk ma tregoi të plotë emrin që pa në zemër, por një shkronjë ma tha.”, shkruan Flori krahas postimit që i ka bërë të gjithë kuriozë për vajzën misterioze që i ka marrë zemrën.

Ndërkohë ai është përfolur për një lidhje me Kejsi Tolën por edhe me Fifin, por asnjëra nuk e ka pohuar lidhje.