Majlinda i tregon Majkut çfarë ka humbur, ndez rrjetin me këto foto nga pushimet

Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë.


Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur. Nga kjo lidhje e shkurtër ata kanë një djalë të cilit ia kanë vënë emrin Roan.

Edhe pse është një nënë shumë e përkushtuar, ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo këto ditë po qëndron në pushime dhe Instagramin e ka ‘bombarduar’ me postime të ndryshme nga vendi luksoz.

 

View this post on Instagram

 

I need to live where summer never ends???

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on