Majlinda Zeka mahnitë me poza në bikini

Majlinda Zeka ka gjetur kohë për ca ditë pushimi në bregdet.


Me bikine të kaltërta, Majlinda ka dëshmuar edhe një herë se është një nga femrat më IN në estradën shqiptare.

Ajo mahnitë me pamjen e saj dhe format trupore perfekte, edhe pse është një nënë.

Dihet që modelja ka një djalë bashkë me këngëtarin e njohur Majkun.