Martohet prezantuesja e njohur kosovare, shikoni si është dukur në dasmë

Prezantuesja e njohur e televizionit Klan Kosova, është martuar mbrëmë.


Genta Cana, i ka dhënë fund beqarisë me të dashurin e saj Nolin, në një ceremoni madhështore në Prizren.

Genta fillimisht prezantoi motin dhe më pas mori përsipër të udhëhiqte një emision sportiv – Minuta e Fundit.

Moderatorja ka thënë se pas dasmës do të kthehet direkt në ekran edhe pse është në muajt e parë të shtatzënisë.