Mediat serbe për Luana Vjollcën: Ajo i urren serbët me shpirt, por i falet

Njëra prej femrave më seksi shqiptare, Luana Vjollca iu ka rënë në sy edhe serbëve.

Bëhet fjalë për Luana Vjollcën, moderatoren dhe këngëtaren e njohur e cila së fundmi ishte në ballinat e shtypit rozë në Serbi.

Ka qenë vet Luana ajo e cila e ka postuar një fotografi në instastory, e shkëputur nga lajmi nga një media serbe me titullin: “Ajo i urren serbët nga thellësia e shpirtit. Çdo serb ia kishte falur këtë, kjo është femra më e mirë në Shqipëri për të cilën të gjithë i prejnë venat”.