Modelja shqiptare harron të vishet, del vetëm me bikini

Ajo është renditur në mesin e femrave më të bukura të botës. Shqiptarja e famshme Tika Camaj ka ndarë në rrjetet sociale disa foto ku ja ka dalë më së miri të tërheqë vëmendjen.


Për modelen ka qenë e tepërt të vishet kur linjat e saj janë të gjitha në perfeksion. Për daljen e mbrëmjes ajo ka parë të logjikshme të dalë me bikini dhe mban sipër një fund dhe xhaketë krejtësisht transparente.

Këto pamje ngjallën menjëherë reagime.