Modelja shqiptare shkëlqen në New York

Modelja shqiptare, Adrola Dushi ka sjell fotografi të reja, ndërsa ka treguar se është ndër vajzat më të bukura shqiptare.


E veshur me një fustan të zi ajo ka realizuar fotot në rrugët e New York-ut, shkruan Reporteri.net.

 

View this post on Instagram

 

Sikur të isha dhe një herë maturante sepse jam dashuruar me këto fustane @hana_official1 ? @renuarlocaj ?

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

“Sikur të isha dhe një herë maturante sepse jam dashuruar me këto fustane”, ka shkruar Adrola.

Kujtojmë se modelja ka një fëmijë nga martesa e saj e parë, ndërsa prej kohësh jeton dhe vepron në New York. /Reporteri.net/.