Moderatorja e RTK-së mahnit me format trupore: Kështu po provokon edhe fansat

Është njëra ndër moderatoret më të njohura të estradës, e cila është pjesë edhe e ekraneve televizive.


Bëhet fjalë për Brikena Beqirin, moderatorën e RTK-së, e cila me bukurinë dhe linjat e saj ka arritur të mbledhë një numër të madhë të fansave, shkruan Reporteri.net

Ajo shpeshë provokon fansat e saj me imazhet që publikon, duke vë në pah gjoksin e saj.

Së fundi Brikena ka postuar imazhe ku shihet tejet në formë dhe tërheqëse.

https://www.instagram.com/bb_rtk_remedika/?utm_source=ig_embed

View this post on Instagram

After the meeting, a little relax ?

A post shared by Brikena Beqiri (@bb_rtk_remedika) on

https://www.instagram.com/bb_rtk_remedika/?utm_source=ig_embed

Kujtojmë që Brikena ka qenë edhe këngëtare, mirëpo ajo ka arritur famën më të madhe me emisionin e saj në RTK “Mirmengjesi Kosovë”.

Reporteri.net