Momenti kur Noizy mendon se është në banjë, zhvishet para syve publikut në Zvicër

Noizy është zhveshur para një numri të madh të publikut.


Reperi Noizy së fundmi ka performuar në Zvicër. Bazuar në disa postime shihet se atmosfera ishte shumë e mirë e edhe vetë reperi është ndarë shumë i kënaqur.

Noizy më pas i ka bërë disa postime në Instagram dhe nuk ka pasur se si të mos bie në sy ai nga momenti kur zhvishet dhe hedh bluzën në publik.

“Shkatërrohet Rinora 4”, ka shkruar reperi pranë videos së postuar ndërsa dëgjoheshin zëra të vajzave të cilat bënin përpjekje të arrinin ta merrnin bluzën që Noizy e zhveshi.