Morena feston pothuajse lakuriq ditëlindjen

Morena Taraku sot e ka festuar ditëlindjen e saj kurse me anë të një postimi në Instagram ka treguar vilën e saj të mrekullueshme ku jeton.


Moran Taraku sonte ka festuar ditëlindjen.

Bukuroshja kosovare, e cila tashmë e ka bërë shtëpi të dytë Stambollin në Turqi, ka treguar paksa nga shtëpia e saj dhe mrekullitë e saj.

“Brenda botës sime të mrekullive”, ka shkruar Morena por që ajo nuk ka treguar se sa vite ka mbushur edhe pse kishte një torte aty.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)